пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.


Учні отримали сертифікати та дипломи, а вчитель - подяку за участь у конкурсі "Лелека - 2019"

четвер, 16 травня 2019 р.


19 квітня на базі Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради відбувся семінар вчителів історії на тему «Використання дидактичних ігор на уроках історії та правознавства», - йдеться на сайті відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА.


Модератором заходу була Людмила Посохова, яка зі своїми однодумцями звернула основну увагу на важливості дидактичних ігор у навчанні та створення цікавої атмосфери на уроках історії та правознавства.  Презентувала свій досвід з проблеми використання дидактичних ігор та продемонструвала фрагменти уроків Світлана Котик, вчитель історії ЗЗСО «Березичівський ліцей». Наталія Шкльода, вчитель історії ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» ознайомила колег з питанням використання ігрових технологій за допомогою інтернет -ресурсів. Використання OR-кодів в освітньому процесі та технологія творення підручника з історії України волинських авторів – проблеми, які запропонувала для обговорення голова РМО вчителів історії та правознавства Марія Бас.  На заході виступали учні, які брали участь у захисті наукових робіт слухачів МАН (відділення «історія») із ЗЗСО «Деревківський ліцей» та  Великоглушанської ЗОШ І-ІІІ ст. Також ділились досвідом роботи у МАН їхні наставники.  Учасники семінару зазначили, що захід був досить продуктивним та корисним для подальшої професійної діяльності вчителів історії.
Джерело: Любешівська газета "Нове життя"


середа, 20 березня 2019 р.

В середу, 20 березня, за участю учнів 6, 7, і 10 класів в ЗЗСО "Березичівський ліцей" був проведений Міжнародний учнівський конкурс юних істориків "Лелека - 2019". Учням було запропоновано по 30 цікавих, ілюстрованих завдань з історії України та всесвітньої історії.

четвер, 14 березня 2019 р.







Історія України    8 клас
Тема:  Козацько-селянські повстання 20–30-х років XVII ст.
Мета: визначати причини повстань 20–30-х років XVII ст., а також розглянути хід національно-визвольних повстань під проводом Т. Трясила, І. Сулими, П. Павлюка, Я. Острянина, Д. Гуні, з’ясувати їх значення; на основі історичних джерел навчити учнів аналізувати й узагальнювати історичні явища та події, порівнювати їх, визначати їх суть, причини і значення, давати характеристику історичним особистостям; на прикладах героїчної боротьби повстанців виховувати в учнів почуття патріотизму та почуття гордості за український народ.
Основні поняття: «національно-визвольний рух», «випищики», «Тарасова ніч», «Куруківська угода», «Ординація Війська Запорозького».
Обладнання: підручник, карта, атлас, текстові та візуальні історичні джерела, портрети керівників національно-визвольних повстань.
Тип уроку: комбінований.
Очікувані результати
Після цього уроку учні зможуть:
• визначати причини та наслідки повстань 20–30-х років XVII ст.,
• показувати на карті території, охоплені національно-визвольним рухом;
• визначати хронологічну послідовність основних подій;
• називати імена визначних козацьких провідників;
• на основі історичних джерел аналізувати й узагальнювати історичні явища та події, порівнювати їх, визначати їх суть, причини й значення, давати характеристику історичним особистостям.

понеділок, 4 березня 2019 р.