неділя, 20 березня 2022 р.
«День Гідності та Свободи: вільні творити майбутнє». Година спілкування. 5 клас
На уроці разом з"ясовували що таке гідність та свобода людини; формували відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; формували почуття патріотизму та національної свідомості.
Показовий урок зі Вступу до історії в 5 класі.
Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із теми «Де відбувається історія»
Мета: систематизувати, узагальнити та закріпити знання учнів з даної теми, визначити якість засвоєння знань, перевірити вміння систематизувати матеріал, складати розповідь, висловлювати власну думку, застосовувати набуті знання; виділити й актуалізувати в пам’яті учнів найважливіші явища і процеси; виховувати зацікавленість історією
Професійний стандарт "Вчителя закладу загальної середньої освіти" від 23.12 2020 р. №2736
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило професійний стандарт за професіями "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти", "Вчитель закладу загальної середньої освіти", "Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)".Професійний стандарт втілює сучасний підхід до визначення переліку та опису загальних і професійних компетентностей вчителя. До загальних компетентностей увійшли громадянська, соціальна, культурна, лідерська та підприємницька.
субота, 19 березня 2022 р.
Історичний конкурс "Радянське минуле:( пере)осмислення історії."
Протягом 2021-2022 року учні 10 класу брали активну участь в історичному конкурсі "Радянське минуле:( пере)осмислення історії." 30 років тому Україна вийшла зі складу Радянського Союзу і стала незалежною державою. За час, що минув, ми засудили радянський тоталітаризм, перейменували окремі назви вулиць та населених пунктів, навчилися брати уроки з радянського минулого для свого життя. Попри те, радянська спадщина ще досить сильно тримає зв’язок із нашим сьогоденням і впливає на його розвиток. Поки одна частина суспільства усіляко засуджує радянське минуле, інша прихильно до нього ставиться. Ба більше, позитивне чи негативне ставлення до радянської історії впливає на характер формування нашої сучасної ідентичності.Історики називають таке явище – «минуле, що переслідує». Минуле, яке ми не осмислили до кінця, про яке не договорили і не знайшли консенсусу, повертається знову і знову, наче привид, і нагадує про себе у різний спосіб. Аби зупинити це переслідування, минуле слід осмислити або переосмислити, особливо це стосується молоді.
Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат) на тему: «Європейська інтеграція. Спільне бачення. Спільна дія. Сильніша Україна».
Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи «Єврофест 2021» проводиться з метою знайомства дітей та молоді України з історією та культурою країн Європи засобами різних видів дитячої творчості, популяризації європейських цінностей у дитячому та молодіжному середовищі. Вихованці Березичівського ліцею взяли участь в номінації - Конкурс фотоколажів «Європа в Україні»
пʼятниця, 18 березня 2022 р.
Національний конкурс творчих робіт "Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді"
У серпні 2021 року відбувся Національний конкурс творчих робіт "Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді". З нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України разом з ученицею 10 класу Руднік Ангеліною взяли участь в конкурсі. Творчу роботу вихованки "Літопис рідного храму" було також опубліковано на сторінках місцевої газети "Нове життя"
Підписатися на:
Дописи (Atom)